Клінінг в Броварах

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Прибирання потрібне в будь-якому приміщенні, будь то приватний будинок або котедж або офіс, торговий дім і інше місце з великою прохідністю. Можна виконати роботу самостійно або довірити процес професіоналам. Перший варіант супроводжується деякими труднощами, наприклад, відсутність знань при виборі миючих засобів. Другий варіант більш вигідний в усіх напрямках. Наша клінінгова компанія в Броварах – це недорого, якісно, швидко і з гарантіями.

56241

Що включає клінінг в Броварах від «Конкордії»

Будь-яке прибирання займає багато часу. Але крім щоденного миття підлог і чищення килимів, існує ще і генеральне прибирання. Ще більше складнощів викликає прибирання після ремонту або будівництва. Не завжди є час і сили на прибирання своїми руками. Саме тому ми рекомендуємо замовляти в такій ситуації клінінг в Броварах.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

1400грн

35-50м²

від

2000грн

70-100м²

від

2500грн

від 150м²

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Компанія «Конкордія» – це повний спектр клінінгових послуг для приміщень будь-якого типу. Ми з радістю приберемо в квартирі або в приватному будинку. Ми готові регулярно проводити роботи в офісах, торгових центрах, на промислових об’єктах. Кожен варіант має свої особливості. Прибирання в Броварах від фахівців це можливість домогтися ідеальної чистоти при мінімальних витратах.

Нашою компанією виконується прибирання офісів в Броварах, роботи в приміщеннях приватної власності, цехах, на складах. Але в переважній більшості випадків клінінг в Броварах включає наступні роботи:

  • Збір і винесення сміття.
  • Вологе прибирання підлоги та стін.
  • Чистка килимів, ковроліну і доріжок.
  • Видалення пилу з вентиляційних решіток, датчиків.
  • Очищення освітлювального обладнання.
  • Видалення забруднень з меблів.
  • Частка техніки, устаткування на кухні. При бажанні можливе прибирання всередині холодильника або в духовій шафі.
  • Миття вікон, підвіконь і укосів.
  • Чистка текстилю, видалення пилу з елементів декору.

Це найбільш часті послуги, які надає наша клінінгова компанія в Броварах. Крім них, можлива чистка книг від пилу, видалення складних плям, полірування підлогового покриття або меблів.

Прибирання в Броварах може бути поточним, тобто виконуватися кожен день. Для зручності можете укласти договір на певний термін з співробітниками нашої фірми. У квартирі і приватному будинку частіше запрошують для генеральних прибирань. Крім того, наша клінінгова компанія в Броварах виконує обробку приміщення після проведення ремонтних робіт.

Свої особливості має і прибирання офісів в Броварах. Тут крім перерахованого забирається пил і забруднення на столі, над усіма речами розкладаються за первинними місцях. Більш ретельно прибираються в місцях з великою прохідністю і в приміщеннях з особливим призначенням, наприклад кімната переговорів. Прибирання офісів в Броварах також може бути поточним, генеральним або після ремонту. Крім того можлива, дезінфекція.

Переваги даної послуги від «Конкордії»

Прибирання в Броварах має багато плюсів, що пояснюється високим попитом на послугу:

Клінінг в Броварах виконується нашими досвідченими фахівцями, вони точно знають, чим можна чистити делікатні поверхні без шкоди для них.
Всі необхідні засоби наша клінінгова компанія в Броварах привозить свої. Власнику нічого не потрібно купувати.
Прибирання в Броварах виконується в зручний для власника час, в тому числі і в вихідний день.
Співробітникам нашої фірми можна довіряти. Тому прибирання офісів в Броварах може виконуватися при відсутності власника.

Клінінгова компанія в Броварах: ціни на послуги

Середня вартість на клінінг в Броварах вказана в прайс-листі. У той же час, завжди ціна розраховується індивідуально. Прибирання в Броварах виконується в обумовлений час засобами, необхідними для видалення всіх забруднень. Для великих об’єктів ми висилаємо кілька бригад. Замовити виїзд служби можна по телефону або залишивши заявку на сайті. Клінінг в Броварах – це можливість недорого створити чистоту і затишок в приміщенні будь-якого типу.

ПослугаЦіна
Обезпилювання поверхоньвід 500 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Чистка дзеркалвід 200 грн
Чистка санвузлавід 300 грн
Чистка кухнівід 1000 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.