Клінінг в Вишневому

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Щоб в приміщенні було затишно перебувати, потрібно підтримувати чистоту. Щоденне прибирання дозволяє прибрати основні забруднення, тому періодично виконується генеральна обробка всіх поверхонь. На будь-яку процедуру потрібно час і сили. Але ще більш важливо те, що потрібні знання, якими засобами видаляти плями і яке обладнання використовувати. З цієї причини рекомендується довірити роботу нашим професіоналам. Клінінг в Вишневому виконується досвідченими фахівцями швидко, якісно і недорого.

56241

Що ми пропонуємо?

Наша клінінгова компанія в Вишневому займається прибиранням приміщень будь-якого типу. З нами співпрацюють як власники квартир, будинків, так і власники офісів, магазинів, промислових об’єктів і так далі. Ми готові прибрати в банкетному залі після вечірки або підготувати будинок до заселення після ремонту. В цьому випадку прибирання квартир в Вишневому буде включати видалення всіх типів забруднень.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

1400грн

35-50м²

від

2000грн

70-100м²

від

2500грн

від 150м²

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Клінінг в Вишневому можливий в трьох варіантах:

  • Щоденне прибирання в Вишневому. Полягає у видаленні забруднень з підлоги, килимів, меблів. Проводиться щодня. На клінінг в Вишневому можна укласти договір або скористатися послугою разово.
  • Генеральне прибирання квартир в Вишневому і капітальна обробка офісних приміщень і промислових цехів проводиться один раз на тиждень або на місяць. Полягає у видаленні всіх типів забруднень, в тому числі і в важкодоступних місцях.
  • Дезінфекційна обробка. Виконується у ванній кімнаті, в санвузлі або на кухні. При необхідності наша клінінгова компанія в Вишневому проведе обробку офісного приміщення або цеху з великим скупченням людей.

Крім перерахованого, прибирання в Вишневому може включати хімчистку меблів і видалення складних плям. Також можлива обробка після ремонту. Ми приберемо сміття, очистимо поверхні від плям клею і фарби, підготуємо приміщення до використання. Наша клінінгова компанія в Вишневому пропонує чистку книг, обробку усередині шаф і білої техніки, полірування поверхонь, чищення текстилю.

Клінінг в Вишневому і його плюси

Клінінгова компанія «Конкордія» це більше кількість плюсів. Прибирання квартир в Вишневому, як і усунення забруднень в офісних приміщеннях, виконується швидко, але без втрати якості. Ми даємо гарантію на свою роботу. Високий рівень надання послуги досягається за рахунок наступних чинників:

  • У штаті тільки досвідчені працівники. Тому прибирання в Вишневому буде виконана без ризику псування вашого майна.
  • Велика кількість співробітників дозволяє нам проводити клінінг в Вишневому швидко і в будь-який час. При необхідності на об’єкт направляється кілька бригад.
  • У роботі використовуються хімічні засоби, підібрані під тип поверхні, що дозволить видалити всі типи забруднень без пошкодження предметів.
  • Прибирання квартир в Вишневому може проводитися як в присутності власника, так і без нього. Наші співробітники пройшли перевірку часом і їм можна довіряти.
  • Після того, як закінчено прибирання в Вишневому результати оцінює керівник фірми і тільки після цього об’єкт здається власнику.

Прибирання в Вишневому і її ціна

Наша клінінгова компанія в Вишневому пропонує послуги по обробці приміщень. Вартість роботи вказана в прайс-листі. Але ми завжди готові знайти вихід і підібрати варіант, щоб клінінг в Вишневому можна було замовити недорого. Замовити послугу можна за телефоном. Прибирання в Вишневому виконується в обумовлений час з дотриманням переліку роботи. Співробітники сервісу гарантують збереження майна.

ПослугаЦіна
Обезпилювання поверхоньвід 500 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Чистка дзеркалвід 200 грн
Чистка санвузлавід 300 грн
Чистка кухнівід 1000 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.