Прибирання офісів в Києві
та Київській області

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Офіс передбачає постійне перебування великої кількості людей в приміщенні. Відповідно, це великий обсяг пилу, бруду. Знаходження в таких умовах небезпечно для здоров’я і до того ж псує зовнішній вигляд приміщення. Виходом буде клінінг офісних приміщень. Це вигідний варіант створити ідеальні умови для роботи співробітників.

56241

Чому варто використовувати клінінг офісів?

Ще не так давно було прийнято тримати в штаті окремого працівника, який займався прибиранням. Це зайві витрати, а також форс-мажори, такі як лікарняний лист або відпустка. До того ж не всі роботи може виконати штатний співробітник. Це основні причини замовити прибирання офісу.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

25грн/м2

Базовий пакет

50грн/м2

Прибирання після ремонту

35 грн/м2

Генеральне прибирання

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Компанія «Конкордія» – це клінінг офісних приміщень з гарантією. Професіонали виїжджають на виклик в призначений час. Власнику приміщення не потрібно замислюватися над тим, які засоби потрібні для чищення поверхонь. Якщо скористатися такою послугою, як прибирання офісів, ціни будуть включати як роботу, так і застосування спеціалізованих засобів і професійного устаткування. Ми точно знаємо, якими засобами чистити делікатні поверхні. У нас є все, щоб вимити вікна навіть у будинках, що не зможе зробити штатний працівник. Все це робить клінінг офісів особливо вигідним.

Що включає в себе клінінгове прибирання?

Клінінг офісів це перш за все щоденне прибирання. Ви можете укласти договір на надання послуги з фірмою або скористатися виїздом фахівців разово. Клінінгова прибирання включає:

  • Миття підлоги.
  • Чистку килимових покриттів.
  • Миття поверхонь, вітражів, перегородок, скляних шаф і так далі.
  • Виніс сміття.

На всі роботи надається гарантія. Крім того, перелік може доповнюватися. Можна замовити прибирання офісу з заміною штор, миттям жалюзі, прибиранням підвіконь і дверей.

Також наша служба виконує генеральне прибирання. У цьому випадку крім миття підлог поверхні обробляють засобами від появи плям, комах, проводиться прибирання важкодоступних місць, чистка поверхонь столів, шаф, хімчистка меблів, миття вікон, в тому числі зовні. Замовити прибирання офісу можна 2-3 рази на місяць перерахувавши необхідні роботи.

Також клінінг офісів включає прибирання після ремонту. Крім миття і чищення, служба виконує винесення будівельного сміття. Всі роботи виконуються особливо ретельно з розстановкою меблів по місцях.

Прибирання офісів – ціни і умови

Компанія «Конкордія» здійснює клінінг офісних приміщень в Києві і в передмісті по всій Київській області. Залишити заявку ви можете на сайті або замовити виїзд фахівців по телефону. Консультанти підкажуть, що включає прибирання офісів, ціни на послугу і умови надання. Середню вартість можна подивитися на сторінці прайсів. При цьому завжди можна підібрати оптимальний варіант і недорого скористатися послугами нашої фірми.

ПослугаЦіна
Знепиленнявід 300 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Обробка санвузлавід 250 грн
Чистка кухнівід 1000 грн
Полірування дзеркалвід 100 грн
Видалення будівельних плямвід 200 грн
Очищення всіх поверхоньвід 1000 грн
Вивіз сміттявід 1000 грн
Видалення плямвід 100 грн
Чистка кахлювід 100 грн
Очищення жалюзівід 150 грн
Миття вікон, м²від 20 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.