Подарочный сертификат со скидкой: -10%

УМОВИ ВИКОРИСТАННЯ СЕРТИФІКАТУ:

Термін дії сертифікату 180 днів (півроку).

Для використання потрібно попередити менеджера мінімум за 1-2 дні до бажаної дати використання сертифікату. У випадку повідомлення вже під час надання послуги, сертифікат не дійсний. Його використання можливе тільки при наступному замовленні, заздалегіть попередивши виконавця.

Сертифікат можна використовувати тільки один раз. Одна людина може скористатися будь-якою кількістю сертифікатів.

Якщо сума наданої послуги більше номіналу сертифіката, клієнт оплачує різницю додатково.

Сертифікат не підсумовується з іншими акціями компанії і спеціальними пропозиціями, так само не поширюється на знижки сезонних пропозицій. При цьому самі сертифікати можна використовувати в одному замовленні кілька штук.

Сертифікат може бути іменний, або із зазначенням тільки номіналу. При втраті відновити можна тільки іменний.

У разі, якщо електронний сертифікат не надійшов на електронну пошту протягом 24 годин, клієнт зобов’язаний протягом другої доби звернутися в компанію для отримання дубліката. У разі недотримання строків, сертифікат відновленню не підлягає. 

Скористатися сертифікатом можуть тільки фізичні особи. Юридичні особи не можуть частково або повністю оплатити придбання товарів сертифікатами.

У разі, якщо номінал «подарункового сертифіката» перевищує загальну суму послуги, то різниця покупцю не повертається і не може бути ним використана в подальшому.
Сертифікат випускається у вигляді електронного сертифіката. Приходить на  електронну пошту після оплати, в тілі листа буде вказано особистий пін код, який потрібно вказати при використанні для активації.

Компанія залишає за собою право, змінювати умови і правила використання сертифіката в будь-який момент. За виключенням зміни номіналу сертифіката.
Купуючи Подарунковий Сертифікат, Ви погоджуєтеся з цими правилами.