Щоденне прибирання офісів
в Києві та Київській області

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Щодня через офіс проходить велика кількість людей. В процесі роботи утворюється пил, сміття і не кожен співробітник стежить за чистотою робочого місця. Якщо використовувати прибирання один раз в тиждень, воно буде більш трудомістким, а до кінця терміну перебувати в приміщенні буде просто неприємно. Тому рекомендується щоденне прибирання офісів. Можна найняти штатного співробітника або скористатися послугами клінінгової компанії.

56241

Чому важливе прибирання приміщення?

Компанія «Конкордія» надає клінінгові послуги для фізичних та юридичних осіб. Ми готові взяти на себе обов’язки по щоденній підтримці чистоти в офісному приміщенні незалежно від його площі. Такий підхід має масу плюсів. При наймі штатного працівника чистота приміщення буде залежати від його працездатності, наявності лікарняних і відпусток. Це зайві витрати для керівництва. Мінусом буде і те, що не всі роботи може виконати штатний прибиральник. Наприклад, миття вікон тим більше зовні, виконує не кожен співробітник, так як в будівлях для цього потрібне спеціальне обладнання.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

25грн/м2

Базовий пакет

50грн/м2

Прибирання після ремонту

35 грн/м2

Генеральне прибирання

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Перше, що варто підкреслити, це економічну вигоду, яку дає щоденне прибирання офісу, ціна буде включати тільки ті послуги, які ви замовили. При цьому:

  • Вам не потрібно закуповувати інвентар, миючі засоби.
  • Ви самі вибираєте час, коли будуть прибирати офіс.
  • Не потрібно мати в наявності спеціалізоване обладнання, наші фахівці все приносять з собою.
  • У нас не буває відпусток.
  • Працівник прийде прибирати офіс незалежно від обставин.
  • При необхідності ви можете замовити додаткові послуги.

Особливості побудови співпраці

Щоб робота була виконана якісно, ​​досить укласти договір. Для початку складається технологічна карта. У ній вказуються приміщення, які потребують особливої ​​уваги, а також ті, з якими можуть виникнути складнощі з доступом, наприклад, склад або кабінети керівництва.

Далі вказуються місця з найбільшим ступенем забруднення, наприклад, коридори, фасувальні кімнати, місця з великою кількістю офісної техніки. Також важливо вказати кабінети для переговорів і прийому відвідувачів, кухонні кімнати та санвузли. Всі вони мають різні підходи до прибирання.

На виїзд приїжджають майстри, які пройшли інструктаж. Вони точно знають, чим можна мити шкіряний диван або як доглядати за складною технікою. Для прибирання в санітарних кімнатах використовується окремо виділений інвентар. Для прибирання використовуються засоби, які не викликають алергії і безпечні для людей. Вони не тільки видаляють забруднення, але і дезінфікують.

Якість роботи регулярно перевіряється керівником нашої клінінгової компанії. Власник приміщення може завжди замовити додаткові послуги, наприклад, прибирання в приміщенні після ремонту або видалення плям з меблів.

Щоденне прибирання офісу: ціна і умови

Середня вартість на послуги вказана на сторінці прайс листів. При цьому остаточна ціна розраховується спільно з клієнтом, що дозволяє замовити прибирання недорого. На вартості позначається площа приміщення, кількість послуг, терміновість виконання робіт. Ви можете укласти договір на постійні послуги або скористатися клінінгом одноразово.

Замовити виїзд професіоналів можна по телефону або залишити заявку на сайті. При оформленні заявки на таку послугу, як щоденне прибирання офісу, ціна буде розраховуватися на стандартний пакет. Вже додатково можна буде замовити інші послуги, такі як прибирання складу, миття дверей і столів. Ми виїжджаємо по всьому Києву і Київській області. На всі роботи компанія «Конкордія» дає гарантію.

ПослугаЦіна
Знепиленнявід 300 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Обробка санвузлавід 250 грн
Чистка кухнівід 1000 грн
Полірування дзеркалвід 100 грн
Видалення будівельних плямвід 200 грн
Очищення всіх поверхоньвід 1000 грн
Вивіз сміттявід 1000 грн
Видалення плямвід 100 грн
Чистка кахлювід 100 грн
Очищення жалюзівід 150 грн
Миття вікон, м²від 20 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.