Клінінг в Ірпені

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Прибирання – це завжди нудно, а часом важко і витратно за часом. Якщо в однокімнатній квартирі ще можна прибратися своїми силами, то в більшому житловому приміщенні і тим більше в офісі зробити це буде важко. Все це робить затребуваною таку послугу, як прибирання квартир в Ірпені. Довірити роботу ви можете професіоналам своєї справи, які точно знають, як боротися зі складними плямами і іншими забрудненнями.

56241

Що включають клінінгові послуги?

Компанія «Конкордія» впевнена, що виконати якісно прибирання можна тільки силами досвідчених фахівців. Ми готові взяти на себе всі турботи по підтримці чистоти незалежно від типу приміщення. Ми працюємо з фізичними та юридичними особами. Затребуваним є прибирання квартир в Ірпені, приватних будинків і котеджів, офісів, промислових об’єктів, цехів, торгових домів і так далі.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

1400грн

35-50м²

від

2000грн

70-100м²

від

2500грн

від 150м²

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Клінінг в Ірпені це величезна кількість послуг. Це дозволяє підібрати варіант для кожного замовника. В першу чергу це прибирання квартир в Ірпені та житлових будинках. Воно може бути щоденним або генеральним. Крім того, затребуване прибирання після ремонту в Ірпені в житлових приміщеннях.

Для юридичних осіб також пропонується прибирання в Ірпені. Це щоденне наведення порядку в офісах, цехах, торгових будинках, магазинах і так далі. Раз в тиждень або на раз на місяць можна запрошувати фахівців для проведення генерального прибирання.

Стандартне прибирання в Ірпені включає вологу обробку підлоги і стін, чистку килимів, доріжок, прибирання пилу з поверхонь, чищення меблів, обробку кухонних приміщень і санвузлів. Вже додатково клієнт може замовити інші роботи. Наприклад, прибирання після ремонту в Ірпені і генеральна обробка включають прання штор, миття вікон, прибирання в шафах, миття холодильника, духових шаф і мікрохвильових печей всередині. При цьому використовуються засоби, безпечні і для людини, і для домашніх тварин. Те ж стосується і меблів. Ми точно знаємо, чим почистити гранітну стільницю або велюровий диван. Прибирання після ремонту в Ірпені в житлових приміщеннях також включає збір сміття, його виніс за межі приміщення, видалення складних плям від цементу і фарби.

Те ж стосується офісних приміщень та інших закладів. Клінінг в Ірпені буде включати вологе прибирання горизонтальних і вертикальних поверхонь, чищення меблів і оргтехніки, дезінсекцію санвузлів і кухонних приміщень.

Вже додатково запрошуються фахівці для миття вікон, чищення жалюзі, виведення складних плям на меблях або хімчистку. Всі послуги клінінгова компанія «Конкордія» надає в строго обумовлений час. Навіть якщо потрібне терміновае прибирання в Ірпені, ви можете розраховувати на нас. У цьому випадку на клінінг в Ірпені виїжджає відразу кілька бригад.

Чому варто звернутися до нас?

Клінінгова компанія «Конкордія» – це гарантія дбайливого ставлення до вашого майна. Прибирання (Ірпінь) виконується максимально якісно незалежно від виділеного часу. Клінінг в Ірпені в офісних приміщеннях проводиться в неробочий час, щоб не відволікати працівників від робочого процесу. У житлових приміщеннях проводиться обробка в той час, який вказав замовник.

Прибирання квартир в Ірпені та офісних приміщень від нашої фірми це велика кількість плюсів:

  • Якісне виконання всієї роботи.
  • Грамотне застосування чистячих засобів з урахуванням типу поверхні. Можливість заощадити свій час і отримати відмінний результат.
  • Відсутність необхідності купувати миючі засоби. Співробітники, які виконують прибирання  (Ірпінь), приносять інвентар та спеціалізоване обладнання з собою.
  • Ми гарантуємо, що поверхня не буде пошкоджена, в тому числі делікатні тканини.

У разі, якщо потрібне прибирання після ремонту в Ірпені, ми можемо виїхати в терміновому порядку і підготувати приміщення для заселення.

Прибирання в Ірпені та його ціна

Компанія «Конкордія» це можливість створити затишок в будь-якому приміщенні. Нами здійснюється прибирання квартир в Ірпені та офісних приміщеннях недорого, але з високою якістю. Середня вартість вказана в прайс-листі на відповідній сторінці. Але точні витрати можна визначити тільки індивідуально. Залежно від того, яке планується прибирання в Ірпені, змінюється і ціна. На ній позначається:

  • Тип приміщення – квартира, будинок, офіс або великий цех.
  • Площа приміщення.
  • Тип забруднень.
  • Терміновість проведення роботи, терміни і час.
  • Наявність складних забруднень, що вимагають застосування спеціалізованих засобів і обладнання.

Компанія «Конкордія» – це якісний і доступний клінінг в Ірпені. Замовити послугу ви можете через консультанта по телефону. Нами виконується прибирання квартир в Ірпені, в Києві і по Київській області. Ми готові виїхати на об’єкт в будь-який час, в тому числі і у вихідні дні. Наша фірма дає гарантію на проведені роботи. Оформляючи заявку на виїзд фахівця, потрібно вказати тип приміщення, вид послуги, наприклад, прибирання після ремонту в Ірпені, а також терміни виконання роботи.

 

ПослугаЦіна
Обезпилювання поверхоньвід 500 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Чистка дзеркалвід 200 грн
Чистка санвузлавід 300 грн
Чистка кухнівід 1000 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.