Клінінг в Броварах

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Прибирання потрібне в будь-якому приміщенні, будь то приватний будинок або котедж або офіс, торговий дім і інше місце з великою прохідністю. Можна виконати роботу самостійно або довірити процес професіоналам. Перший варіант супроводжується деякими труднощами, наприклад, відсутність знань при виборі миючих засобів. Другий варіант більш вигідний в усіх напрямках. Наша клінінгова компанія в Броварах – це недорого, якісно, швидко і з гарантіями.

56241

Що включає клінінг в Броварах від «Конкордії»

Будь-яке прибирання займає багато часу. Але крім щоденного миття підлог і чищення килимів, існує ще і генеральне прибирання. Ще більше складнощів викликає прибирання після ремонту або будівництва. Не завжди є час і сили на прибирання своїми руками. Саме тому ми рекомендуємо замовляти в такій ситуації клінінг в Броварах.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

1400грн

35-50м²

від

2000грн

70-100м²

від

2500грн

від 150м²

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Компанія «Конкордія» – це повний спектр клінінгових послуг для приміщень будь-якого типу. Ми з радістю приберемо в квартирі або в приватному будинку. Ми готові регулярно проводити роботи в офісах, торгових центрах, на промислових об’єктах. Кожен варіант має свої особливості. Прибирання в Броварах від фахівців це можливість домогтися ідеальної чистоти при мінімальних витратах.

Нашою компанією виконується прибирання офісів в Броварах, роботи в приміщеннях приватної власності, цехах, на складах. Але в переважній більшості випадків клінінг в Броварах включає наступні роботи:

  • Збір і винесення сміття.
  • Вологе прибирання підлоги та стін.
  • Чистка килимів, ковроліну і доріжок.
  • Видалення пилу з вентиляційних решіток, датчиків.
  • Очищення освітлювального обладнання.
  • Видалення забруднень з меблів.
  • Частка техніки, устаткування на кухні. При бажанні можливе прибирання всередині холодильника або в духовій шафі.
  • Миття вікон, підвіконь і укосів.
  • Чистка текстилю, видалення пилу з елементів декору.

Це найбільш часті послуги, які надає наша клінінгова компанія в Броварах. Крім них, можлива чистка книг від пилу, видалення складних плям, полірування підлогового покриття або меблів.

Прибирання в Броварах може бути поточним, тобто виконуватися кожен день. Для зручності можете укласти договір на певний термін з співробітниками нашої фірми. У квартирі і приватному будинку частіше запрошують для генеральних прибирань. Крім того, наша клінінгова компанія в Броварах виконує обробку приміщення після проведення ремонтних робіт.

Свої особливості має і прибирання офісів в Броварах. Тут крім перерахованого забирається пил і забруднення на столі, над усіма речами розкладаються за первинними місцях. Більш ретельно прибираються в місцях з великою прохідністю і в приміщеннях з особливим призначенням, наприклад кімната переговорів. Прибирання офісів в Броварах також може бути поточним, генеральним або після ремонту. Крім того можлива, дезінфекція.

Переваги даної послуги від «Конкордії»

Прибирання в Броварах має багато плюсів, що пояснюється високим попитом на послугу:

Клінінг в Броварах виконується нашими досвідченими фахівцями, вони точно знають, чим можна чистити делікатні поверхні без шкоди для них.
Всі необхідні засоби наша клінінгова компанія в Броварах привозить свої. Власнику нічого не потрібно купувати.
Прибирання в Броварах виконується в зручний для власника час, в тому числі і в вихідний день.
Співробітникам нашої фірми можна довіряти. Тому прибирання офісів в Броварах може виконуватися при відсутності власника.

Клінінгова компанія в Броварах: ціни на послуги

Середня вартість на клінінг в Броварах вказана в прайс-листі. У той же час, завжди ціна розраховується індивідуально. Прибирання в Броварах виконується в обумовлений час засобами, необхідними для видалення всіх забруднень. Для великих об’єктів ми висилаємо кілька бригад. Замовити виїзд служби можна по телефону або залишивши заявку на сайті. Клінінг в Броварах – це можливість недорого створити чистоту і затишок в приміщенні будь-якого типу.

Послуга Ціна
Обезпилювання поверхонь від 500 грн
Вологе прибирання від 500 грн
Чистка дзеркал від 200 грн
Чистка санвузла від 300 грн
Чистка кухні від 1000 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.