Наші послуги з прибирання в Києві

КОНКОРДІЯ

Якісні послуги з прибирання, рано чи пізно, вимагатиме будь-яке приміщення – квартира, заміський будинок, офіс, торговий павільйон, ресторан або виробничий майданчик. Ми пропонуємо повний спектр “якісні послуги з прибирання (клінінгу)” – від разового  до довгострокових договірних відносин. 

іконка гроші

Доступість

Ви платите лише за те, що вам дійсно потрібно.

іконка годинник

Економія

Ви отримуєте більше часу для важливіших справ. 

іконка корона

Якість

Від оформлення замовлення до прийняття робіт.

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.

6 причин, чому для отримання послуг з прибирання, вам краще обрати нас

01

Індивідуальний підхід

До будь якого обраного пакету ви можете додатково обрати послуги і сервіси, які зроблять прибирання на об`єкті максимально відповідним до ваших очікувань.

02

Швидкість та зручність

Надаємо швидкий прорахунок і відправкляємо клінера в максимально короткий термін. Оплата відбувається після прийому робіт зручним для Вас способом.

03

Досвід та навчання

Кожен спеціаліст ознайомлений з властивостями матеріалів та поверхонь,тому без труднощів зможе вибрати самий оптимальний спосіб їх очищення.

04

Перевірений персонал

Всі наші фахівці проходять ретельну перевірку на професійні якості  так і благонадійності.Тому ми несамо відповідальність за кожного з них.

05

Професійне устаткування

Ми повністю забезпечені всім необхідним професійним устаткуванням для проведення клінінгу як в житлових так і в комерційних приміщеннях.

06

Безпека та екологічність

Протягом прибирання ми використовуємо тільки перевірені і повністю безпечні для людей і домашніх тварин миючі засоби.

Якісні послуги з прибирання від КОНКОРДІЯ в Києві

Про те, що кожен може замовити прибирання будинку або офісу, в основному чули жителі великих міст. Послуга набуває популярності, причому якщо раніше нею користувалися в основному юридичні особи, то сьогодні професійний клінінг затребуваний і серед фізичних осіб. Високий попит пояснюється великою кількістю плюсів, якими володіє прибирання приміщень від професіоналів. Скористатися послугою можна в разі, коли потрібне поточне прибирання, особливо затребуваний професійний клінінг після переїздів, ремонтних робіт. При цьому не всі клієнти до кінця розуміють, що ж входить в послугу.

Що таке клінінг?

Професійний клінінг – це комплекс послуг, пов’язаний з прибиранням будь-якого типу, і супутні роботи. Слово утворено від англійського «Clean», що позначає чистити або прибирати. Це вже не нова послуга. Сьогодні кожен бажаючий може замовити прибирання та супутні роботи, такі як чистка меблів, миття вікон і так далі.

Компанія «Конкордія» надає клінінгові послуги для юридичних і фізичних осіб. Можна замовити клінінг приватного будинку, квартири, офісного приміщення, складу, торгового центру, промислових залів. Професійне прибирання обов’язково здійснюється із застосуванням новітньої техніки і безпечних хімічних засобів, що гарантують збереження майна. До того ж прибирання приміщень виконується максимально швидко без втрати якості. Але більше привертає ціна. Ви можете недорого скористатися послугою, обговоривши умови співпраці при оформленні заявки.

Професійне прибирання – це не просто миття підлоги і чищення килимів. Не кожна людина знає, якими засобами можна чистити мармур, як не зіпсувати штучну шкіру на дивані і як не допустити розводів на панелях. Фахівці компанії «Конкордія» прекрасно розбираються у всіх тонкощах послуги і можуть гарантувати збереження навіть найделікатніших поверхонь після чистки. Саме тому замовити клінінг рекомендується в разі, коли необхідно почистити дорогі, ексклюзивні предмети.

Професійний клінінг: що входить в послугу?

У традиційному розумінні прибирання приміщень включає наступні роботи:

 • Поточне прибирання в житловому приміщенні з миттям підлог, чищенням килимів, усуненням пилу.
 • Поточне прибирання в офісних будівлях. Крім миття підлоги можна замовити прибирання панелей, перегородок, інших поверхонь.
 • Генеральне прибирання в будівлях будь-якого типу.
 • Прибирання приміщень після ремонтних робіт, включаючи винесення сміття.
 • Миття вікон, незалежно від габаритів будівлі. Особливо рекомендується замовити клінінг власникам будівель, де для миття вікон потрібне спеціальне обладнання.
 • Хімчистка поверхонь. Професійне прибирання може включати чистку килимів, диванів, крісел, штор і портьєр.

Перелік додаткових послуг обговорюється з кожним замовником. Ми завжди готові до співпраці, а індивідуальний підхід дозволить вам замовити прибирання дешево. Ми завжди йдемо на зустріч клієнту, підлаштовується під робочий графік, особливо в разі, коли потрібне професійне прибирання в промислових і офісних приміщеннях.

На перший погляд здається, що прибирання приміщень не представляє нічого складного. Але навіть таке просте заняття вимагає деяких знань. Без них можна зіпсувати дорогий диван або не добитися ідеальної чистоти скляних перегородок через невірно підібраного засобу для чищення. До того ж професійний клінінг дозволить заощадити час, якого так не вистачає людині.

Чому варто замовити клінінг у нас?

Ми виділяємо кілька причин, чому варто замовити прибирання у нас:

 • «Конкордія» гарантує індивідуальний підхід для кожного клієнта.
 • Наша фірма виконає роботи швидко і якісно у вказаний вами час.
 • Професійний клінінг це стовідсоткова безпека для людей і домашніх тварин.
 • Прибирання приміщень виконується професіоналами.
 • Ми гарантуємо грамотний вибір хімічних засобів для чищення поверхонь.
 • Замовити клінінг варто тим, хто цінує свій час.
 • Професійне прибирання-це застосування спеціального обладнання.
 • Замовити прибирання можна дешево завдяки індивідуальному підходу.

Компанія «Конкордія» – ми професіонали своєї справи. Ми точно знаємо, як виконується професійне прибирання будь-якого типу і готові дати гарантію на проведені роботи. Замовити клінінг ви можете по телефону компанії. Заявки приймаються також через форму зворотного зв’язку. Приблизну ціну ви можете розрахувати на сторінці прайс листів, але завжди можна розраховувати на індивідуальний підхід, що дозволить скористатися послугою недорого. Замовити прибирання можна як в Києві, так і в передмісті по всій Київській області.