Миття вікон в Ірпені

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Вікна – це не тільки природне освітлення в приміщенні, але і його зовнішній вигляд. Плями на склі, пожовклий пластик, все це псує не тільки естетику, а й рівень комфорту. Домогтися ідеальної чистоти досить складно, особливо коли це високі панорамні вікна або вікон багато. Ми пропонуємо не шукати складні способи видалення забруднень із скла, а довірити таку роботу, як миття вікон в Ірпені професіоналам з клінінгової компанії «Конкордія».

56241

Особливості даної послуги

Компанія «Конкордія» займається наданням клінінгових послуг як фізичним, так і юридичним особам. Миття вікон в Ірпені виконується в житлових квартирах і будинках, заміських котеджах, офісних приміщеннях, цехах, торгових будинках, промислових об’єктах. У кожному разі є свої особливості проведення роботи, які варто врахувати при розрахунку ціни. Ми гарантуємо, що ви зможете скористатися послугою клінінгу недорого і без втрати якості.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

22 грн/м2

від

20 грн/м2

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Помити вікна нелегко. Не завжди вони знаходяться в задовільному стані. Особливо важко позбутися складних плям, наприклад, після ремонту або тривалого простою приміщення. В цьому випадку потрібно грамотно підібрати засоби для чищення, щоб не пошкодити матеріали.

Варто врахувати, що кожен тип профілю має свої особливості. Миття вікон в Ірпені з дерева трохи складніше в порівнянні з обробкою пластика. У той же час, пластик схильний до пожовтіння, що теж накладає свої складності. Тільки довіра фахівцям допоможе домогтися ідеальної чистоти скла.

Щоб помити вікно, потрібно дотримуватися наступного порядку:

 • З скла і профілю за допомогою скребка видаляються всі складні забруднення, наприклад, плями від фарби або цементу.
 • Забирається пил і забруднення з підвіконня, пил з укосів.
 • На скло і профіль наноситься засіб для чищення за допомогою пульверизатора або губки.
 • За допомогою стяжки видаляється вся вода разом із забрудненнями.
 • Поверхня скла протирається мікрофіброю, що виключає розлучення.
 • Протирається профіль і підвіконня, при необхідності він обробляється засобами для відбілювання пластика.

Вікно миється з двох сторін. При цьому ціна може відрізнятися в залежності від сезону, так як в зимовий час відмити скло складніше за рахунок низької температури. Деякі особливості є у приміщень різного типу. У житлових будинках і приміщеннях, де перебувають люди, важливо використовувати засоби, що не роблять токсичної дії, але якісно видаляють забруднення.

Як доповнення може виконуватися чистка жалюзі, прання штор або портьєр. Всі послуги необхідно обговорити заздалегідь, так як вони позначаються на ціні.

Наші переваги

Клінінгова компанія «Конкордія» – це надійність і впевненість в тому, що всі роботи будуть виконані якісно. Співпраця з нами має масу плюсів:

 • Штат включає тільки досвідчених співробітників. Ви можете довіряти нам найдорожчі конструкції без ризику пошкодження.
 • Всю необхідну хімію і спеціалізоване обладнання ми привозимо з собою. Закупівля матеріалів не входить в обов’язки власника.
 • Роботи виконуються у зручний для вас час. В офісних приміщеннях і на підприємствах – це кінець робочого дня або вихідний день.
 • Ми готові взятися за будь-який тип забруднень, в тому числі після будівництва або ремонту.
 • Вам не обов’язково бути присутнім під час проведення роботи.

Варто відзначити і те, що замовник платить тільки за ті роботи, які йому потрібні без націнки і переплат.

Миття вікон в Ірпені та ціни на послуги

Немає єдиної ціни на надання послуги, в прайс-листі на відповідній сторінці сайту ви можете ознайомитися із середньою вартістю. Але в будь-якому випадку вона розраховується індивідуально з кожним клієнтом, що дозволить вам замовити послуги клінінгової компанії «Конкордія» недорого. Витрати на роботи складаються з кількості вікон, їх складності, кількості глухих вікон, висоти, ступеня забруднення, наявності або відсутності специфічних плям, наприклад, від фарби або лаку. Також значення має терміновість роботи.

Компанія «Конкордія» пропонує звільнити ваш особистий час і довірити чистоту в приміщенні фахівцям. Миття вікон в Ірпені здійснюється з виїздом у зручний для клієнта час. Також ми приймаємо заявки по Києву та Київській області. Замовити виїзд майстра можна по телефону, обговорити перелік послуг та їх вартість. Наша фірма надає також суміжні послуги, наприклад, чистку жалюзі і штор.

 

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.