Миття вікон та фасадів

Вікна та дзеркала будуть блищати, щоб бачити світло яскравіше

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Прибирання житлових приміщень? Активним громадянам непросто виділити час на підтримання чистоти в оселі. Робота, спортзал, хобі та діти – це лише деякі елементи з щільного графіку сучасного громадянина на які, так часто, не вистачає і 24 годин на добу. Крім того, складно знайти людину, яка із задоволенням готова була б витратити свій час  на прибирання в квартирі, а особливо в будинку чи котеджу. 

Час – це золото, залиште його для найважливішого, а прибирання довірте професіоналам.

Ціни вказані на сайті є оріентовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв`язатися з менеджером та вказати додаткову інформацію – розмір об`єкту, ступінь забрудненості , тип робіт та необхідну кількість персоналу, та інші деталі та побажання.

від

22 грн/м2

від

20 грн/м2

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Людей зустрічають по одягу, а будинок – по фасаду. 

Від того, як виглядають вікна і інші елементи екстер’єру, залежить перше враження про будівлю, так і про власника. Адже ви не зайдете в незнайоме вам кафе з величезними брудними вікнами і навряд чи обійдеться без уваги забруднений донезмоги фасад будинку сусіда. 

Але ж, так легко не допустити негативного першого враження! У цьому допоможе миття вікон і фасадів. Вікна повинні показувати красу світу навколо, пропускати яскраве сонячне світло. Але не завжди є можливість і час стежити за складними конструкціями. У цьому питанні майстра Конкордії допоможуть вам, за дуже привабливою ціною. Адже ціна і результат тісно пов’язані.

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.