Клінінг у фітнес клубів в Києві та Київській області

Наводимо порядок у квартирах, котеджах і заміських будинках.

ХІМЧИСТКА ДИВАНУ У ПОДАРУНОК*

ХІМЧИСТКА
ДИВАНУ
У ПОДАРУНОК*

*Деталі акції уточнюйте у менеджера
*Деталі акції
уточнюйте у менеджера

КОНКОРДІЯ

Чистота, яка вражає

Прибирання квартири – заняття звичне, але мало кому воно приносить задоволення. Якщо ще врахувати, що сучасна людина багато часу проводить за роботою, стає зрозумілим, що на якісне виконання прибирання просто не залишається ні часу, ні сил. Виправити ситуацію може клінінг квартири від компанії «Конкордія». Це не тільки можливість перекласти неприємну роботу на професіоналів, а й гарантія того, що все буде виконано якісно, швидко і до того ж недорого.

56241

Що включає прибирання у фітнес центрі

При виборі спортзалу люди звертають увагу не тільки на наявність необхідних тренажерів, досвідчених інструкторів. Зіпсувати враження про фітнес центру здатне наявність сміття, бруду. Гігієна в подібних місцях повинна перебувати на високому рівні. Щоб завжди бути впевненим у чистоті, необхідно замовити клінінг спортзалу. Ця послуга входить до переліку напрямків компанії Concordia. Наші фахівці готові виконати одноразове прибирання, проводити подібні заходи з певним графіком.

Обери свій план з прибирання

Ціни вказані на сайті є орієнтовними. Для формування остаточної вартості за прибирання – необхідно зв’язатися з менеджером і вказати додаткову інформацію – розмір об’єкта, ступінь забрудненості, тип робіт і необхідну кількість персоналу.

від

1400грн

35-50м²

від

2000грн

70-100м²

від

2500грн

від 150м²

Встигніть замовити будь-яку нашу послугу зі знижкою 20%

До кінця акції залишилося

Дні
Години
Хвилини
К сожалению время действия скидки истекло. Следите за нашими новыми акциями!
команда клінінгової компанії

Як відбувається прибирання спортзалу?

Прибирання фитнес клубу – це популярна послуга в Києві і Київській області. До неї прибігають спортивні зали різного розміру. Клінінг спортзалу може бути щоденним і генеральним. У першому випадку фахівці клінінгової служби приїжджають в санітарні години, або вечірньої пори, щоб не заважати відвідувачам. Генеральне прибирання фитнес центрів здійснюється раз в 1-2 тижні. Вона відрізняється від щоденної великим переліком процедур.

Фахівці сервісу готові привести в порядок убиральні, зали з тренажерами, роздягальні, вхідні групи. Для кожного типу приміщень підбирається відповідна клінінгова технологія. Клінінг у фитнес клубі додатково може включати миття фасадів. У таких випадках ми прибігаємо до допомоги промислових альпіністів. Вони дозволяють прибрати забруднення, помити вікна там, куди звичайна людина не дістане.

У нас може бути замовити прибирання у фитнес клубі після ремонту, заміни устаткування або пожежі. Усі види робіт і їх ціна прописуються в договори. Їх перелік формується на основі аудиту і техзадания, отриманого від замовника. Прибирання спортзалу може включати різні формати клінінгу.

Добитися максимального результату дозволяє комплексне прибирання спортзалу. У неї входять наступні процедури:

  • вологе і сухе чищення освітлювальних приладів, підлоги, стелі і стін;
  • видалення пилу з усіх тренажерів, в роздягальні;
  • чищення м’яких і шкіряних меблів, підлогових покриттів;
  • виведення плям;
  • миття коридорів і сходових отворів;
  • чищення саун і так далі

Увесь список послуг, які припускає клінінг спортзалу, є в прайсі на сайті. Деталі уточнюйте по телефону.

Чому слід замовити клінінг спортзалу?

У штаті компанії працює більше 20 співробітників. Усі вони професіонали з великим досвідом. Кожен з них знає, як швидко і якість прибрати певні типи забруднень з різних поверхонь. Допомагають їм в цьому професійні чистячі засоби. Прибирання фитнес центрів здійснюється із застосуванням кращої хімії з сертифікацією, яка гарантує безпеку. Після клінінгу не залишається неприємних запахів, розлучень.

При виїзді на об’єкт клінери беруть з собою усі необхідні інструменти і спеціалізоване устаткування. Замовникові нічого надавати не треба.

Клінінг у фитнес клубі припускає і інші плюси:

  1. Доступна ціна. Наявність системи знижок на клінінг спортзалу при довгостроковій співпраці.
  2. Облік усіх побажань замовника. Прибирання фитнес центрів здійснюється так, як цього хочете ви.
  3. Наш персонал відрізняється ввічливістю і ввічливістю. Їх зовнішній вигляд також залишає хороші емоції, позитивно позначається на статусі спортивного залу.
  4. Прибирання фитнес клубу робиться уранці/увечері.

Послугами Конкордия в Києві і передмісті скористалося вже більше 300 клієнтів, серед яких є і спортивні клуби. Прибирання спортзалу ними була відмічена високою оцінкою.

Актуальна вартість клінінгових послуг

Існує думка, що клінінг спортзалу – це недешеве задоволення. Ми хочемо зламати цей стереотип. Якщо порахувати, яких витрат вимагає зміст штатних прибиральників, то вартість послуг вже не виглядає високою. Також прибирання фитнес центрів з нашою допомогою звільняє від багатьох турбот. Фірма пропонує гнучку систему ціноутворення. Ціна на клінінг у фитнес клубі залежить від декількох параметрів – регулярність надання послуги, терміновість, об’єм робіт і так далі

Оформіть заявку і дізнайтеся, скільки буде коштує прибирання фитнес клубу у вашому випадку. Консультації надаються безкоштовно.

ПослугаЦіна
Обезпилювання поверхоньвід 500 грн
Вологе прибираннявід 500 грн
Чистка дзеркалвід 200 грн
Чистка санвузлавід 300 грн
Чистка кухнівід 1000 грн

Ми працюємо, ви - відпочиваєте! Телефонуйте!

Зв'яжіться з менеджером і опишіть проблему, фахівці КОНКОРДІЯ вже готові вирушати на об'єкт.